Futbol 5 Aleví Mixt 2a Fase Grup A


Equip LocalEquip VisitantDataInstal·lació
Jornada: 1 Volta: 1
FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.-AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. B16/01/2016 11:00POLIESPORTIU MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE
FS SERSA Castelldefels D-ANTONI GAUDÍ16/01/2016 10:00CEIP ANTONI GAUDI
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. A-Escola L'Olivera DACOR16/01/2016 11:30POLIESPORTIU RIERA
CORNELLÀ F.S ALV.-Centre d'Esports Collbató16/01/2016 10:15ESPAI ESPORTIU SANT ILDEFONS
Jornada: 2 Volta: 1
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. B-CORNELLÀ F.S ALV.23/01/2016 12:30POLIESPORTIU RIERA
ANTONI GAUDÍ-FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.23/01/2016 10:00CEIP ANTONI GAUDI
Escola L'Olivera DACOR-FS SERSA Castelldefels D23/01/2016 13:30CEIP OLIVERA
Centre d'Esports Collbató-AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. A23/01/2016 12:45Pista Poliesportiva Municipal Cubierta
Jornada: 3 Volta: 1
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. B-ANTONI GAUDÍ30/01/2016 11:30POLIESPORTIU RIERA
FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.-Escola L'Olivera DACOR30/01/2016 10:00POLIESPORTIU MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE
FS SERSA Castelldefels D-Centre d'Esports Collbató30/01/2016 12:00PISTA CAN ROCA
CORNELLÀ F.S ALV.-AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. A30/01/2016 10:15ESPAI ESPORTIU SANT ILDEFONS
Jornada: 4 Volta: 1
ANTONI GAUDÍ-CORNELLÀ F.S ALV.13/02/2016 10:00CEIP ANTONI GAUDI
Escola L'Olivera DACOR-AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. B13/02/2016 9:30:CEIP OLIVERA
Centre d'Esports Collbató-FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.13/02/2016 13:45Pista Poliesportiva Coberta
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. A-FS SERSA Castelldefels D13/02/2016 12:30POLIESPORTIU RIERA
Jornada: 5 Volta: 1
ANTONI GAUDÍ-Escola L'Olivera DACOR20/02/2016 10:00CEIP ANTONI GAUDI
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. B-Centre d'Esports Collbató20/02/2016 10:30POLIESPORTIU RIERA
FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.-AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. A20/02/2016 12:00POLIESPORTIU MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE
CORNELLÀ F.S ALV.-FS SERSA Castelldefels D20/02/2016 10:00ESPAI ESPORTIU SANT ILDEFONS
Jornada: 6 Volta: 1
Escola L'Olivera DACOR-CORNELLÀ F.S ALV.05/03/2016 12:45CEIP OLIVERA
Centre d'Esports Collbató-ANTONI GAUDÍ05/03/2016 12:45Pista Poliesportiva Coberta Martí Gil
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. A-AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. B05/03/2016 12:30POLIESPORTIU RIERA
FS SERSA Castelldefels D-FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.21/03/2016 18:00PAVELLO CAN ROCA
Jornada: 7 Volta: 1
Escola L'Olivera DACOR-Centre d'Esports Collbató12/03/2016 9:45:CEIP OLIVERA
ANTONI GAUDÍ-AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. A12/03/2016 10:00CEIP ANTONI GAUDI
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. B-FS SERSA Castelldefels D12/03/2016 11:30POLIESPORTIU RIERA
CORNELLÀ F.S ALV.-FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.12/03/2016 11:00ESPAI ESPORTIU SANT ILDEFONS
Jornada: 1 Volta: 2
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. B-FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.02/04/2016 12:30POLIESPORTIU RIERA
ANTONI GAUDÍ-FS SERSA Castelldefels D02/04/2016 10:00CEIP ANTONI GAUDI
Escola L'Olivera DACOR-AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. A02/04/2016 9:30:CEIP OLIVERA
Centre d'Esports Collbató-CORNELLÀ F.S ALV.02/04/2016 12:45Pista Poliesportiva Coberta Martí Gil
Jornada: 2 Volta: 2
CORNELLÀ F.S ALV.-AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. B09/04/2016 9:00:ESPAI ESPORTIU SANT ILDEFONS
FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.-ANTONI GAUDÍ09/04/2016 12:00POLIESPORTIU MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE
FS SERSA Castelldefels D-Escola L'Olivera DACOR09/04/2016 10:00PAVELLO CAN ROCA
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. A-Centre d'Esports Collbató09/04/2016 11:30POLIESPORTIU RIERA
Jornada: 3 Volta: 2
ANTONI GAUDÍ-AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. B16/04/2016 10:00CEIP ANTONI GAUDI
Escola L'Olivera DACOR-FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.16/04/2016 11:15CEIP OLIVERA
Centre d'Esports Collbató-FS SERSA Castelldefels D16/04/2016 11:30Pista Poliesportiva Coberta Martí Gil
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. A-CORNELLÀ F.S ALV.16/04/2016 12:30POLIESPORTIU RIERA
Jornada: 4 Volta: 2
CORNELLÀ F.S ALV.-ANTONI GAUDÍ23/04/2016 10:00ESPAI ESPORTIU SANT ILDEFONS
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. B-Escola L'Olivera DACOR23/04/2016 11:30POLIESPORTIU RIERA
FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.-Centre d'Esports Collbató23/04/2016 11:00POLIESPORTIU MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE
FS SERSA Castelldefels D-AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. A23/04/2016 9:30:PAVELLO CAN ROCA
Jornada: 5 Volta: 2
Escola L'Olivera DACOR-ANTONI GAUDÍ30/04/2016 12:45CEIP OLIVERA
Centre d'Esports Collbató-AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. B30/04/2016 10:15Pista Poliesportiva Coberta Martí Gil
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. A-FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.30/04/2016 11:30POLIESPORTIU RIERA
FS SERSA Castelldefels D-CORNELLÀ F.S ALV.30/04/2016 9:00:PAVELLO CAN ROCA
Jornada: 6 Volta: 2
CORNELLÀ F.S ALV.-Escola L'Olivera DACOR21/05/2016 10:15ESPAI ESPORTIU SANT ILDEFONS
ANTONI GAUDÍ-Centre d'Esports Collbató28/05/2016 11:00CEIP ANTONI GAUDI
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. B-AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. A17/05/2016 18:15POLIESPORTIU RIERA
FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.-FS SERSA Castelldefels D21/05/2016 10:00POLIESPORTIU MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE
Jornada: 7 Volta: 2
Centre d'Esports Collbató-Escola L'Olivera DACOR14/05/2016 11:30Pista Poliesportiva Coberta Martí Gil
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. A-ANTONI GAUDÍ14/05/2016 10:30POLIESPORTIU RIERA
FS SERSA Castelldefels D-AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. B14/05/2016 10:00PAVELLO CAN ROCA
FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.-CORNELLÀ F.S ALV.14/05/2016 9:00:POLIESPORTIU MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE

MapaInstal·lacióAdreçaPoblació
Mapa a Google Maps
POLIESPORTIU MUNICIPAL ONZE DE SETEMBREBonaventura Pedemonte s/nSANT ANDREU DE LA BARCA
Mapa a Google Maps
PISTA CAN ROCADr. Ferran S/n CASTELLDEFELS
Mapa a Google Maps
POLIESPORTIU RIERAFrancesc Moragas 3-5CORNELLÀ DE LLOBREGAT
Mapa a Google Maps
PAVELLO CAN ROCAC/CASTANYER S/NCASTELLDEFELS
Mapa a Google Maps
CEIP ANTONI GAUDIPasseig dels Til·lers, 8CASTELLDEFELS
Mapa a Google Maps
ESPAI ESPORTIU SANT ILDEFONSAv.Línea Elèctrica, 1-7CORNELLÀ DE LLOBREGAT
Mapa a Google Maps
Pista Poliesportiva Municipal CubiertaAvda. Amadeus Vives, s/nCOLLBATÓ
Mapa a Google Maps
Pista Poliesportiva CobertaAvda.Amadeu Vives s/nCOLLBATÓ
Mapa a Google Maps
CEIP OLIVERAC/ Joan Capri, 12VALLIRANA
Mapa a Google Maps
Pista Poliesportiva Coberta Martí GilAvda. Centenari s/nCOLLBATÓ


EquipEntitatTel. EntitatEntrenadorTel. EntrenadorSamarretaPantaló 
CORNELLÀ F.S ALV.CORNELLÀ FUTBOL SALA667489498RAFA MOYA667489498TaronjaNegre667489498
FS SANT ANDREU DE LA BARCA "E" - PENYA BARC.FUTBOL SALA SANT ANDREU626609897MIQUEL ALBA 626609897Groga i vermellVermell626609897
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. BAEJ RIERA664662477ALBERT ALGABA664662477NegreNegre664662477
AEJ RIERA CORNELLÀ ALV. AAEJ RIERA664662477ALBERT ALGABA664662477NegreNegre664662477
FS SERSA Castelldefels DFUTBOL SALA CASTELLDEFELS675881352Lauty675881352GrogaBlau675881352
ANTONI GAUDÍESCOLA ANTONI GAUDI634055687IVAN600295158VERMELLABLAU600295158
Escola L'Olivera DACORAMPA ESCOLA L'OLIVERA669793218Marc Fisas Vives638014727VermellNegre638014727
Centre d'Esports CollbatóCENTRE D'ESPORTS COLLBATO618002495Lino Gil Gil659921454BlavaNegres659921454

B