Futbol 5 Cadet Masculí 2a Fase Grup A


Equip LocalEquip VisitantDataInstal·lació
Jornada: 1 Volta: 1
Institut Joaquim Rubió i Ors-Descansa16/01/2016 -
Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"-FS Castelldefels C16/01/2016 12:00COL.LEGI SANTO ANGEL
Cadet Escola La Seda-IES EL PALAU "A"16/01/2016 12:00CEM Sagnier -pista exterior-
JOAN BARDINA-AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.16/01/2016 13:00CEIP MARIA FERNANDEZ LARA
Jornada: 2 Volta: 1
Descansa-JOAN BARDINA23/01/2016 -
FS Castelldefels C-Institut Joaquim Rubió i Ors23/01/2016 9:00:PISTA CAN ROCA
IES EL PALAU "A"-Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"23/01/2016 9:00:POLIESPORTIU MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE
AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.-Cadet Escola La Seda19/03/2016 10:30POLIESPORTIU RIERA
Jornada: 3 Volta: 1
Descansa-FS Castelldefels C30/01/2016 -
Institut Joaquim Rubió i Ors-IES EL PALAU "A"21/05/2016 10:00CEIP JOSEP MARIA CIURANA
Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"-AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.30/01/2016 12:00COL.LEGI SANTO ANGEL
JOAN BARDINA-Cadet Escola La Seda30/01/2016 13:00CEIP MARIA FERNANDEZ LARA
Jornada: 4 Volta: 1
FS Castelldefels C-JOAN BARDINA13/02/2016 9:00:PISTA CAN ROCA
IES EL PALAU "A"-Descansa13/02/2016 -
AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.-Institut Joaquim Rubió i Ors13/02/2016 10:30POLIESPORTIU RIERA
Cadet Escola La Seda-Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"13/02/2016 10:00CEM Sagnier -pavelló-
Jornada: 5 Volta: 1
FS Castelldefels C-IES EL PALAU "A"20/02/2016 9:00:PISTA CAN ROCA
Descansa-AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.20/02/2016 -
Institut Joaquim Rubió i Ors-Cadet Escola La Seda30/05/2016 18:00CEIP JOSEP MARIA CIURANA
JOAN BARDINA-Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"20/02/2016 13:00CEIP MARIA FERNANDEZ LARA
Jornada: 6 Volta: 1
IES EL PALAU "A"-JOAN BARDINA05/03/2016 9:00:POLIESPORTIU MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE
AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.-FS Castelldefels C05/03/2016 10:30POLIESPORTIU RIERA
Cadet Escola La Seda-Descansa05/03/2016 -
Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"-Institut Joaquim Rubió i Ors05/03/2016 13:00COL.LEGI SANTO ANGEL
Jornada: 7 Volta: 1
IES EL PALAU "A"-AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.12/03/2016 11:30PISTA SEMICOBERTA COMPLEX 11 SETEMBRE
FS Castelldefels C-Cadet Escola La Seda12/03/2016 9:00:PISTA CAN ROCA
Descansa-Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"12/03/2016 -
JOAN BARDINA-Institut Joaquim Rubió i Ors12/03/2016 13:00CEIP MARIA FERNANDEZ LARA
Jornada: 1 Volta: 2
Descansa-Institut Joaquim Rubió i Ors02/04/2016 -
FS Castelldefels C-Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"02/04/2016 13:00PAVELLO CAN ROCA
IES EL PALAU "A"-Cadet Escola La Seda02/04/2016 9:00:POLIESPORTIU MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE
AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.-JOAN BARDINA02/04/2016 10:30POLIESPORTIU RIERA
Jornada: 2 Volta: 2
JOAN BARDINA-Descansa09/04/2016 -
Institut Joaquim Rubió i Ors-FS Castelldefels C09/04/2016 9:00:CEIP JOSEP MARIA CIURANA
Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"-IES EL PALAU "A"09/04/2016 12:00COL.LEGI SANTO ANGEL
Cadet Escola La Seda-AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.09/04/2016 12:00CEM Sagnier -pista exterior-
Jornada: 3 Volta: 2
FS Castelldefels C-Descansa16/04/2016 -
IES EL PALAU "A"-Institut Joaquim Rubió i Ors16/04/2016 9:00:PISTA SEMICOBERTA COMPLEX 11 SETEMBRE
AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.-Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"16/04/2016 10:30POLIESPORTIU RIERA
Cadet Escola La Seda-JOAN BARDINA16/04/2016 10:00CEM Sagnier -pavelló-
Jornada: 4 Volta: 2
JOAN BARDINA-FS Castelldefels C23/04/2016 13:00CEIP MARIA FERNANDEZ LARA
Descansa-IES EL PALAU "A"23/04/2016 -
Institut Joaquim Rubió i Ors-AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.23/04/2016 9:00:CEIP JOSEP MARIA CIURANA
Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"-Cadet Escola La Seda23/04/2016 12:00COL.LEGI SANTO ANGEL
Jornada: 5 Volta: 2
IES EL PALAU "A"-FS Castelldefels C30/04/2016 10:00POLIESPORTIU MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE
AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.-Descansa30/04/2016 -
Cadet Escola La Seda-Institut Joaquim Rubió i Ors30/04/2016 11:00CEM Sagnier -pista exterior-
Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"-JOAN BARDINA04/05/2016 19:30COL.LEGI SANTO ANGEL
Jornada: 6 Volta: 2
JOAN BARDINA-IES EL PALAU "A"07/05/2016 13:00CEIP MARIA FERNANDEZ LARA
FS Castelldefels C-AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.07/05/2016 9:00:PISTA CAN ROCA
Descansa-Cadet Escola La Seda07/05/2016 -
Institut Joaquim Rubió i Ors-Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"07/05/2016 9:00:CEIP JOSEP MARIA CIURANA
Jornada: 7 Volta: 2
AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.-IES EL PALAU "A"14/05/2016 11:30POLIESPORTIU RIERA
Cadet Escola La Seda-FS Castelldefels C14/05/2016 11:00CEM Sagnier -pista exterior-
Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"-Descansa14/05/2016 -
Institut Joaquim Rubió i Ors-JOAN BARDINA14/05/2016 13:00CEIP JOSEP MARIA CIURANA

MapaInstal·lacióAdreçaPoblació
Mapa a Google Maps
COL.LEGI SANTO ANGELDe Les Boviles , Nº 1GAVÀ
Mapa a Google Maps
CEIP MARIA FERNANDEZ LARACoin, 5SANT BOI DE LLOBREGAT
Mapa a Google Maps
CEIP JOSEP MARIA CIURANAManuel De FallaSANT BOI DE LLOBREGAT
Mapa a Google Maps
POLIESPORTIU MUNICIPAL ONZE DE SETEMBREBonaventura Pedemonte s/nSANT ANDREU DE LA BARCA
Mapa a Google Maps
PISTA CAN ROCADr. Ferran S/n CASTELLDEFELS
Mapa a Google Maps
POLIESPORTIU RIERAFrancesc Moragas 3-5CORNELLÀ DE LLOBREGAT
Mapa a Google Maps
PAVELLO CAN ROCAC/CASTANYER S/NCASTELLDEFELS
Mapa a Google Maps
PISTA SEMICOBERTA COMPLEX 11 SETEMBREBonaventura Pedemonte, s/nSANT ANDREU DE LA BARCA
Mapa a Google Maps
CEM Sagnier -pavelló-c. Frederic Montsenys, 2-8EL PRAT DE LLOBREGAT
Mapa a Google Maps
CEM Sagnier -pista exterior-c. Frederica Montseny, 2-8EL PRAT DE LLOBREGAT


EquipEntitatTel. EntitatEntrenadorTel. EntrenadorSamarretaPantaló 
AEJ RIERA CORNELLÀ CAD.AEJ RIERA664662477ALBERT ALGABA664662477NegreNegre664662477
Cadet Escola La SedaCOL.LEGI SEDA93.379.02.59Diego Mora Olmos666627712BlauBlau666627712
Club Esportiu CCR Gavá / Col. Sto. Angel "B"club esportiu ccr/ col•legi santo angel647302306Toni Torres659511252BlauBlaus659511252
FS Castelldefels CFUTBOL SALA CASTELLDEFELS675881352Jonathan675881352GrogaBlau675881352
Institut Joaquim Rubió i OrsInstitut Joaquim Rubió i Ors936401666Alejandro Sanchez Daza665284191VermellaNegre665284191
IES EL PALAU "A"AEE IES EL PALAU936531659Santi Santos Salamanca685968887LilaLila685968887
JOAN BARDINACOL.LEGI JOAN BARDINA649537985Daniel López649537985BlauBlanc649537985

B