Futbol 7 Prebenjamí Mixt 2a Fase Grup A


Equip LocalEquip VisitantDataInstal·lació
Jornada: 1 Volta: 1
C.D FONTSANTA FATJO PREB. A-COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" 14/01/2017 10:00CAMP DE FUTBOL DE FONTSANTA-FATJO
CD ALMEDA PREB. A-Atlètic Sant Just FC B14/01/2017 9:30:CAMP DE FUTBOL ALMEDA
FC Sporting Pre-Benjamí E-UE CASTELLDEFELS prebenjamí E14/01/2017 12:00CAMP MUNICIPAL FUTBOL CAN TINTORER
Penya Blaugrana Cervelló-C.F. Begues - Prebenjamí B14/01/2017 11:00CAMPO DE FUTBOL MUNICIPAL
Jornada: 2 Volta: 1
COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" -Penya Blaugrana Cervelló21/01/2017 10:45ESC. ALEMANYA
Atlètic Sant Just FC B-C.D FONTSANTA FATJO PREB. A21/01/2017 10:00CAMP MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT JUST DESVERN
UE CASTELLDEFELS prebenjamí E-CD ALMEDA PREB. A21/01/2017 9:00:CAMP MUNICIPAL VIA FERREA F7 A
C.F. Begues - Prebenjamí B-FC Sporting Pre-Benjamí E21/01/2017 12:00Camp de Futbol Municipal de Begues
Jornada: 3 Volta: 1
COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" -Atlètic Sant Just FC B28/01/2017 10:45ESC. ALEMANYA
C.D FONTSANTA FATJO PREB. A-UE CASTELLDEFELS prebenjamí E28/01/2017 11:00CAMP DE FUTBOL DE FONTSANTA-FATJO
CD ALMEDA PREB. A-C.F. Begues - Prebenjamí B28/01/2017 10:30CAMP DE FUTBOL ALMEDA
Penya Blaugrana Cervelló-FC Sporting Pre-Benjamí E28/01/2017 11:00CAMPO DE FUTBOL MUNICIPAL
Jornada: 4 Volta: 1
Atlètic Sant Just FC B-Penya Blaugrana Cervelló04/02/2017 13:00CAMP MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT JUST DESVERN
UE CASTELLDEFELS prebenjamí E-COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" 20/05/2017 11:30CAMP D'ESPORTS CAN VINADER
C.F. Begues - Prebenjamí B-C.D FONTSANTA FATJO PREB. A04/02/2017 12:30Camp de Futbol Municipal de Begues
FC Sporting Pre-Benjamí E-CD ALMEDA PREB. A04/02/2017 10:00CAMP MUNICIPAL FUTBOL CAN TINTORER
Jornada: 5 Volta: 1
Atlètic Sant Just FC B-UE CASTELLDEFELS prebenjamí E11/02/2017 9:00:CAMP MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT JUST DESVERN
COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" -C.F. Begues - Prebenjamí B11/02/2017 10:45ESC. ALEMANYA
C.D FONTSANTA FATJO PREB. A-FC Sporting Pre-Benjamí E11/02/2017 10:00CAMP DE FUTBOL DE FONTSANTA-FATJO
Penya Blaugrana Cervelló-CD ALMEDA PREB. A11/02/2017 11:00CAMPO DE FUTBOL MUNICIPAL
Jornada: 6 Volta: 1
UE CASTELLDEFELS prebenjamí E-Penya Blaugrana Cervelló18/02/2017 10:00CAMP MUNICIPAL VIA FERREA F7 A
C.F. Begues - Prebenjamí B-Atlètic Sant Just FC B18/02/2017 12:30Camp de Futbol Municipal de Begues
FC Sporting Pre-Benjamí E-COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" 18/02/2017 10:00CAMP MUNICIPAL FUTBOL CAN TINTORER
CD ALMEDA PREB. A-C.D FONTSANTA FATJO PREB. A18/02/2017 10:30CAMP DE FUTBOL ALMEDA
Jornada: 7 Volta: 1
UE CASTELLDEFELS prebenjamí E-C.F. Begues - Prebenjamí B04/03/2017 9:00:CAMP MUNICIPAL VIA FERREA F7 A
Atlètic Sant Just FC B-FC Sporting Pre-Benjamí E04/03/2017 11:00CAMP MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT JUST DESVERN
COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" -CD ALMEDA PREB. A04/03/2017 10:45ESC. ALEMANYA
Penya Blaugrana Cervelló-C.D FONTSANTA FATJO PREB. A04/03/2017 11:15CAMPO DE FUTBOL MUNICIPAL
JORNADA ESPORTIVA
Veure agrupació 1ª FASE                                                            (11/03/2017)  segons criteri
Jornada: 1 Volta: 2
COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" -C.D FONTSANTA FATJO PREB. A18/03/2017 10:45ESC. ALEMANYA
Atlètic Sant Just FC B-CD ALMEDA PREB. A18/03/2017 9:00:CAMP MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT JUST DESVERN
UE CASTELLDEFELS prebenjamí E-FC Sporting Pre-Benjamí E18/03/2017 10:00CAMP MUNICIPAL VIA FERREA F7 A
C.F. Begues - Prebenjamí B-Penya Blaugrana Cervelló18/03/2017 12:30Camp de Futbol Municipal de Begues
Jornada: 2 Volta: 2
Penya Blaugrana Cervelló-COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" 25/03/2017 11:00CAMPO DE FUTBOL MUNICIPAL
C.D FONTSANTA FATJO PREB. A-Atlètic Sant Just FC B25/03/2017 10:00CAMP DE FUTBOL DE FONTSANTA-FATJO
CD ALMEDA PREB. A-UE CASTELLDEFELS prebenjamí E25/03/2017 10:30CAMP DE FUTBOL ALMEDA
FC Sporting Pre-Benjamí E-C.F. Begues - Prebenjamí B25/03/2017 10:00CAMP MUNICIPAL FUTBOL CAN TINTORER
Jornada: 3 Volta: 2
Atlètic Sant Just FC B-COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" 01/04/2017 9:00:CAMP MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT JUST DESVERN
UE CASTELLDEFELS prebenjamí E-C.D FONTSANTA FATJO PREB. A01/04/2017 10:00CAMP MUNICIPAL VIA FERREA F7 A
C.F. Begues - Prebenjamí B-CD ALMEDA PREB. A01/04/2017 11:30Camp de Futbol Municipal de Begues
FC Sporting Pre-Benjamí E-Penya Blaugrana Cervelló01/04/2017 10:00CAMP MUNICIPAL FUTBOL CAN TINTORER
Jornada: 4 Volta: 2
Penya Blaugrana Cervelló-Atlètic Sant Just FC B22/04/2017 11:00CAMPO DE FUTBOL MUNICIPAL
COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" -UE CASTELLDEFELS prebenjamí E22/04/2017 10:45ESC. ALEMANYA
C.D FONTSANTA FATJO PREB. A-C.F. Begues - Prebenjamí B22/04/2017 10:00CAMP DE FUTBOL DE FONTSANTA-FATJO
CD ALMEDA PREB. A-FC Sporting Pre-Benjamí E22/04/2017 10:30CAMP DE FUTBOL ALMEDA
Jornada: 5 Volta: 2
UE CASTELLDEFELS prebenjamí E-Atlètic Sant Just FC B29/04/2017 9:00:CAMP MUNICIPAL VIA FERREA F7 A
C.F. Begues - Prebenjamí B-COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" 29/04/2017 12:00Camp de Futbol Municipal de Begues
FC Sporting Pre-Benjamí E-C.D FONTSANTA FATJO PREB. A29/04/2017 10:00CAMP MUNICIPAL FUTBOL CAN TINTORER
CD ALMEDA PREB. A-Penya Blaugrana Cervelló29/04/2017 10:30CAMP DE FUTBOL ALMEDA
Jornada: 6 Volta: 2
Penya Blaugrana Cervelló-UE CASTELLDEFELS prebenjamí E06/05/2017 11:00CAMPO DE FUTBOL MUNICIPAL
Atlètic Sant Just FC B-C.F. Begues - Prebenjamí B20/05/2017 12:00CAMP MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT JUST DESVERN
COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" -FC Sporting Pre-Benjamí E06/05/2017 10:45ESC. ALEMANYA
C.D FONTSANTA FATJO PREB. A-CD ALMEDA PREB. A06/05/2017 10:00CAMP DE FUTBOL DE FONTSANTA-FATJO
Jornada: 7 Volta: 2
C.F. Begues - Prebenjamí B-UE CASTELLDEFELS prebenjamí E13/05/2017 11:00Camp de Futbol Municipal de Begues
FC Sporting Pre-Benjamí E-Atlètic Sant Just FC B13/05/2017 10:00CAMP MUNICIPAL FUTBOL CAN TINTORER
CD ALMEDA PREB. A-COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" 13/05/2017 10:30CAMP DE FUTBOL ALMEDA
C.D FONTSANTA FATJO PREB. A-Penya Blaugrana Cervelló13/05/2017 10:00CAMP DE FUTBOL DE FONTSANTA-FATJO

MapaInstal·lacióAdreçaPoblació
Mapa a Google Maps
CAMP MUNICIPAL FUTBOL CAN TINTORERPompeu Fabra, 144-152GAVÀ
Mapa a Google Maps
CAMP MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT JUST DESVERNCervantes S/nSANT JUST DESVERN
Mapa a Google Maps
ESC. ALEMANYAJacinto Esteva Fontanet 105ESPLUGUES DE LLOBREGAT
Mapa a Google Maps
CAMPO DE FUTBOL MUNICIPALGuitart, Plana De Can Esteve S/nCERVELLÓ
Mapa a Google Maps
CAMP DE FUTBOL ALMEDA Maria Fortuny S/nCORNELLÀ DE LLOBREGAT
Mapa a Google Maps
CAMP DE FUTBOL DE FONTSANTA-FATJOSant Joan Despi S/nCORNELLÀ DE LLOBREGAT
Mapa a Google Maps
CAMP D'ESPORTS CAN VINADERAURELIA CAMPMANY S/NCASTELLDEFELS
Mapa a Google Maps
CAMP MUNICIPAL VIA FERREA F7 AAntic Cami de Valença s/nCASTELLDEFELS
Mapa a Google Maps
Camp de Futbol Municipal de BeguesC/ Esports s/nBEGUES


EquipEntitatTel. EntitatEntrenadorTel. EntrenadorSamarretaPantaló 
Penya Blaugrana CervellóPenya Blaugrana de Cervelló651026544Alex Díaz651026544Blau i GranaBlaus651026544
Atlètic Sant Just FC BAtlètic Sant Just F.C.619615480Nacho Alcazar634820989Blava-GrogaBlau634820989
FC Sporting Pre-Benjamí EF.C. Sporting Gavà653258947Gerard Cortit620769476vermell/blancvermell620769476
COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA "A" COLEGIO ALEMAN DE BARCELONA933718300JUAN M RUANO BALLESTEROS617.08.44.24BLANCANEGRO617.08.44.24
CD ALMEDA PREB. AC.D.ALMEDA622255168Ricardo Sasso622255168blancblau622255168
C.D FONTSANTA FATJO PREB. AC.D. FONTSANTA FATJÓ934751145David Cuadrado649696854grocblau649696854
UE CASTELLDEFELS prebenjamí EU E Castelldefels936643229MARC BENEDICTO936643229GROGABLAU936643229
C.F. Begues - Prebenjamí BCLUB DE FUTBOL BEGUES936392726ALEX GRAU 659442186VERDA I GROGANEGRE659442186

B